Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování LoP - 5. sezon JARO

3. 3. 2012

 Dohrávky podzimu

9. kolo

Mammissero – volno

Holomci - volno

ne. 11.3. 14:30 Neuděláš nic – Malá Strana // Gym. Jana Keplera

pá. 9.3. 16:00 Pražský výběr – FC Elita // Masná

odehráno předem Liščí trus – Real Praha

odehráno předem Hell Spartans – SC Real Rapids

 

10. kolo

SC Real Rapids – volno

Real Praha – volno

odehráno předem Holomci – Hell Spartans

odehráno předem FC Elita – Liščí trus

ne. 18.3. 16:00 Malá Strana – Pražský výběr // Masná

ne. 18.3. 18:00 Mammissero – Neuděláš nic // Masná

 

11.kolo

Neuděláš nic – volno

FC Elita - volno

čt. 22.3. 18:00 Pražský výběr – Mammissero // Masná

čt. 22.3. 18:00 Liščí trus – Malá Strana // Čakovice

odehráno předem Hell Spartans – Real Praha

so. 24.3. 16:00 SC Real Rapids – Holomci // Čakovice

 

Pohár - osmifinále // odehrát kdykoli v termínu 5.3. – 25.3.:

Mammissero – SC Real Rapids // Masná

Malá Strana – Neuděláš nic // Masná

 

JARO:

12. kolo

Holomci – volno

Malá Strana - volno

ne. 1.4. 11:00 SC Real Rapids – Real Praha // Čakovice

pá. 30.3. 16:00 Hell Spartans – FC Elita // Gym. nad Štolou

ne. 1.4. 14:00 Liščí trus – Mammissero // Čakovice

pá. 30.3. 18:00 Pražský výběr – Neuděláš nic // Masná

 

13. kolo

Pražský výběr – volno

Mammissero – volno

ne. 8.4. 14:30 Neuděláš nic – Liščí trus // Gym. Jana Keplera

st. 4.4. 18:00 Malá Strana – Hell Spartans // Masná

pá. 6.4. 16:00 FC Elita – SC Real Rapids // Gym. Jana Keplera

ne. 8.4. 15:00 Real Praha – Holomci // Hamr Sport Braník

 

14. kolo

Real Praha – volno

Neuděláš nic – volno

pá. 13.4. 17:00 Holomci – FC Elita // ZŠ a MŠ Na Beránku

st. 11.4. 17:00 SC Real Rapids – Malá Strana // Čakovice

so. 14.4. 14:00 Hell Spartans – Mammissero // Gym. Nad Štolou

čt. 12.4. 18:00 Liščí trus – Pražský výběr // Čakovice

 

Pohár čtvrtfinále:

16.-22.4 Neuděláš nic/Malá Strana – FC Elita // Masná/Gym. Jana Keplera

16.-22.4 SC Real Rapids/Mammissero – Holomci // Čakovice/Masná

pá. 20.4. 16:00 Pražský výběr – Hell Spartans // Masná

ne. 22.4. 14:00 Liščí trus – Real Praha // Čakovice

 

15. kolo

Liščí trus – volno

Pražský výběr – volno

pá. 27.4. 17:00 Neuděláš nic – Hell Spartans // Gym. Jana Keplera

ne. 29.4. 16:00 Mammissero – SC Real Rapids // Masná

ne. 29.4. 18:00 Malá Strana – Holomci // Masná

st. 25.4. 16:00 FC Elita – Real Praha // Gym. Jana Keplera

 

16. kolo

FC Elita – volno

Liščí trus – volno

st. 2.5. 17:00 Real Praha – Malá Strana // Hamr Sport Braník

ne. 6.5. 16:00 Holomci – Mammissero // ZŠ a MŠ Na Beránku

pá. 4.5. 17:00 SC Real Rapids – Neuděláš nic // Čakovice

pá. 4.5. 16:00 Hell Spartans – Pražský výběr // Gym. nad Štolou

 

17. kolo

so. 12.5. 16:00 Liščí trus – Hell Spartans // Čakovice

pá. 11.5. 16:00 Pražský výběr – SC Real Rapids // Masná

pá. 11.5. 17:00 Neuděláš nic – Holomci // Gym. Jana Keplera

ne. 13.5. 14:00 Mammissero – Real Praha // Masná

ne. 13.5. 16:00 Malá Strana – FC Elita // Masná

 

Pohár – semifinále

14.-20.5. – semifinále 1

14.-20.5. – semifinále 2

 

18. kolo
Malá Strana – volno

Hell Spartans - volno

ne. 27.5. 16:00 FC Elita – Mammissero // Gym. Jana Keplera

so. 26.5. 16:00 Real Praha – Neuděláš nic // Hamr Sport Braník

pá. 25.5. 17:00 Holomci – Pražský výběr // ZŠ a MŠ Na Beránku

pá. 25.5. 16:00 SC Real Rapids – Liščí trus // Čakovice

 

19. kolo

Hell Spartans – volno

SC Real Rapids – volno

ne. 3.6. 14:00 Liščí trus – Holomci // Čakovice

so. 2.6. 14:00 Pražský výběr – Real Praha // Masná

pá. 1.6. 16:00 Neudělá nic – FC Elita // Gym. Jana Keplera

ne. 3.6. 18:00 Malá Strana – Mammissero // Masná

 

20. kolo

Mammissero – volno

Holomci – volno

ne. 10.6. 14:00 Malá Strana – Neuděláš nic // Masná

pá. 8.6. 17:00 FC Elita – Pražský výběr // Gym. Jana Keplera

ne. 10.6. 10:00 Real Praha – Liščí trus // Hamr Sport Braník

so. 9.6. 16:00 SC Real Rapids – Hell Spartans // Čakovice

 

21. kolo

SC Real Rapids – volno

Real Praha – volno

so. 16.6. 16:00 Hell Spartans – Holomci // Gym. nad Štolou

pá. 15.6. 16:00 Liščí trus – FC Elita // Čakovice

ne. 17.6. 16:00 Pražský výběr – Malá Strana // Masná

ne. 17.6. 14:30 Neuděláš nic – Mammissero // Gym. Jana Keplera

 

22. kolo

Neuděláš nic – volno

FC Elita – volno

ne. 23.6. 16:00 Mammissero – Pražský výběr // Masná

ne. 23.6. 18:00 Malá Strana – Liščí trus // Masná

so. 22.6. 16:00 Real Praha – Hell Spartans // Hamr Sport Braník

ne. 23.6. 16:00 Holomci – SC Real Rapids // ZŠ a MŠ Na Beránku

 

Pohár – finále

24.6. – 1.7. Finále poháru!