Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování LoP

14. 10. 2011

 1. kolo

Holomci – volno

pá. 14.10. 16:00 Real Praha – SC Real Rapids // Hamr Sport Braník

pá. 14.10. 16:30 FC Elita – Hell Spartans // Gym. Jana Keplera

ne. 16.10. 15:00 Malá Strana – Slovan Patriots // Masná

ne. 16.10. 13:00 Mammissero – Liščí trus // Masná

ne. 11.10. 15:00 Neuděláš nic - Pražský výběr // Gym. Jana Keplera

 

2. kolo

Pražský výběr – volno

pá. 21.10. 16:30 Liščí trus – Neuděláš nic // Čakovice

ne. 23.10. 15:00 Slovan Patriots – Mammissero // Háje

st. 19.10. 16:30 Hell Spartans – Malá Strana // Gym. Nad Štolou

pá. 21.10. 16:00 SC Real Rapids – FC Elita // ???

ne. 23.10. 14:00 Holomci – Real Praha // ZŠ a MŠ Na Beránku

 

3. kolo

Real Praha – volno

pá. 28.10. 16:00 FC Elita – Holomci // Gym. Jana Keplera

ne. 30.10. 12:00 Malá Strana – SC Real Rapids // Masná

so. 29.10. 14:00 Mammissero – Hell Spartans // Masná

ne. 30.10. 15:00 Neuděláš nic – Slovan Patriots // Gym. Jana Keplera

čt. 27.10. 16:00 Pražský výběr – Liščí trus // Masná

 

4. kolo

Liščí trus – volno

ne. 6.11. 14:00 Slovan Patriots – Pražský výběr // Háje

pá. 4.11. 15:30 Hell Spartans – Neuděláš nic // Gym. Nad Štolou

so. 5.11. 15:00 SC Real Rapids – Mammissero // ???

ne. 6.11. 14:00 Holomci – Malá Strana // ZŠ a MŠ Na Beránku

st. 2.11. 15:00 Real Praha – FC Elita // Hamr Sport Braník

 

5. kolo

FC Elita – volno

st. 9.11. 16:00 Malá Strana – Real Praha // Masná

so. 12.11. 14:00 Mammissero – Holomci // Masná

ne. 13. 11. 14:00 Neuděláš nic – SC Real Rapids // Gym. Jana Keplera

pá. 11.11. 16:00 Pražský výběr – Hell Spartans // Masná

ne. 13.11. 14:00 Liščí trus – Slovan Patriots // Čakovice

 

6. kolo

Slovan Patriots – volno

so. 19.11. 14:00 Hell Spartans – Liščí trus // Gym. Nad Štolou

ne. 20.11. 11:00 SC Real Rapids – Pražský výběr // ???

so. 19.11. 14:30 Holomci – Neuděláš nic // ZŠ a MŠ Na Beránku

so. 19.11. 14:00 Real Praha – Mammissero // Hamr Sport Braník

ne. 20.11. 13:00 FC Elita – Malá Strana // Gym. Jana Keplera

 

7. kolo

Malá Strana – volno

ne. 27.11. 12:00 Mammissero – FC Elita // Masná

ne. 27.11. 14:00 Neuděláš nic – Real Praha // Gym. Jana Keplera

ne. 27.11. 14:00 Pražský výběr – Holomci // Masná

pá. 25.11. 18:00 Liščí trus – SC Real Rapids // Čakovice

út. 22.11. 14:00 Slovan Patriots – Hell Spartans // Háje

 

8. kolo

Hell Spartans – volno

so. 03.12. 13:00 SC Real Rapids – Hell Spartans // ???

ne. 04.12. 14:30 Holomci – Liščí trus // ZŠ a MŠ Na Beránku

so. 03.12. 14:00 Real Praha – Pražský výběr // Hamr Sport Braník

ne. 04.12. 14:00 FC Elita – Neuděláš nic // Gym. Jana Keplera

ne. 04.12. 14:00 Malá Strana – Mammissero // Masná

 

9. kolo - BŘEZEN

Mammissero – volno

Neuděláš nic – Malá Strana

Pražský výběr – FC Elita

Liščí trus – Real Praha

Slovan Patriots – Holomci

Hell Spartans – SC Real Rapids

 

10. kolo - BŘEZEN

SC Real Rapids – volno

Holomci – Hell Spartans

Real Praha – Slovan Patriots

FC Elita – Liščí trus

Malá Strana – Pražský výběr

Mammissero – Neuděláš nic

 

11. – BŘEZEN

Neuděláš nic – volno

Pražský výběr – Mammissero

Liščí trus – Malá Strana

FC Elita – Slovan Patriots

Hell Spartans – Real Praha

SC Real Rapids - Holomci