Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týmy Leage of Prague v sezoně 5

14. 10. 2011

 Týmy:


Holomci:

Barva dresů – zelená

Kapitán – Lukáš Stárek

Mobil: 774 245 328 (příp. 774 245 328)

E-mail: L-Starek@seznam.cz

 

Real Praha:

Barva dresů – bílé

Kapitán – Marek Gerschon

Mobil: ???

E-mail: Spr.Marena@seznam.cz

 

FC Elita:

Barva dresů – bílé (ev. modré)

Kapitán – Jan Komers

Mobil: ???

E-mail: jan.komers@centrum.cz

 

Malá Strana C.F.:

Barva dresů – šedé

Kapitán – Martin von Pola

Mobil: 724047401

E-mail: martin@pola.name

 

Mamissero:

Barva dresů: ???

Kapitán – Sebastian Sázavský

Mobil: ???

E-mail: sebajzn@gmail.com

 

Neuděláš nic:
Barva dresů: černá

Kapitán – Lukáš Hejduk

Mobil: 777212272

E-mail: hejduk.lukas@email.cz

 

Pražský výběr:

Barva dresů: Růžová

Kapitán – Michal Polák

Mobil: 733583822

E-mail: Arssis@email.cz

 

Liščí trus:
Barva dresů – Oranžová

Kapitán – Petr Beneš

Mobil: 606 793 592

E-mail: benes92@seznam.cz

 

Slovan Patriots:

Barva dresů – modrá

Kapitán – Petr Kohout

Mobil: 777 80 24 26 

E-mail: Petr.Kohout@seznam.cz

 

Hell Spartans:

Barva dresů – rudá (?)

Kapitán – Daniel Peterka

Mobil: ???

E-mail: Peterka.Daniel@seznam.cz

 

SC Real Rapids:

Barva dresů – červená (ev. bílá)

Kapitán – Jan Votruba

Mobil: 773 173 138

E-mail: St.Jimmy7@seznam.cz